Domy w okolicy. Domy na sprzedaż Głogów Małopolski (28) Domy na sprzedaż Krasne (25) Domy na sprzedaż Boguchwała (16) Domy na sprzedaż Rudna Mała (14) Domy na sprzedaż Łańcut (14) Domy na sprzedaż Tajęcina (12) Domy na sprzedaż Trzebownisko (11) Domy na sprzedaż Tyczyn (10) Domy na sprzedaż Bratkowice (10) Domy na sprzedaż
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Łańcut. Sprzedam mieszkanie umeblowane 55,96 m² w Łańcucie na 1 piętrze.
Kurpiel Nieruchomości - 6 oddziałów - Przemyśl, Kraków, Rzeszów, Jarosław, Sanok. Kompleksowa obsługa. Jesteśmy więcej, niż tylko biurem nieruchomości. Działamy w branży nieruchomości od wielu lat. Nasz zespół tworzą doświadczeni i młodzi ludzie, co pozwala nam spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Wychodząc
Fantastyczny 4 pokojowy dom na sprzedaż w miejscowości Łańcut, łańcucki, podkarpackie, za cenę 799 000 zł. Ten dom na sprzedaż, położony na działce o powierzchni 469 m² ma 98,60 m² powierzchni użytkowej i 98,60 m² powierzchni całkowitej. Biuro nieruchomości WGN Mielec Nieruchomości jako najważniejsze zalety mieszkania wymienia: klimatyzacja, prąd, kanalizacja. Otodom 64601574
Idealne miejsce do mieszkania, z dużym potencjałem turystycznym. 200 m do zamku. ul. Grunwaldzka, Łańcut Centrum, powiat łańcucki. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 100 m², 4 pokoje, wybudowany w 1940 roku. Działka 1100 m².
Sep 16, 2016 · Łańcut , urokliwy dom na sprzedaż. 885 000 zł. Łańcut - 13 września 2023. 98,60 m² - 8975.66 zł/m².
Łańcut podkarpackie. 699 000 zł 171 m². Rodzaj domu: Liczba pokoi: Powierzchnia działki: -. 5. 1 637 m². Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży atrakcyjny dom z 2015 roku, wolnostojący na 16,37 arowej działce w Łańcucie.
Bez pośredników. Najwięcej aktualnych ogłoszeń bez pośredników z Kosiny tylko na Adresowo.pl. W grudniu 2023 najtańsze domy w Kosinie można kupić za 340 tys zł, a najdroższe za 340 tys zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 340 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 3136 zł. ponad miesiąc temu.
.